اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

آخرین خبرهای فلوئنت Forums سریال‌های انگلیسی this is us سریالی درباره خانواده

• this is us سریالی درباره خانواده

نوشته شده توسط سامان زندیانی  در روز ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ در ساعت ۱۷ و ۳۹ دقیقه

احتمالا همه ما در مقاطع مختلف، تصویرهای متفاوتی از خانواده و جایگاه آن در زندگی‌مان داشته‌ایم. فاصله ای بین مقدس دانستن خانواده تا احساس این که تمام بدبختی های ما از خانواده است.

تمام اتفاقات سریال this is us در مورد خانواده است. خانواده پیرسون.

عشق، دوستی، خیانت، اعتیاد، افسردگی، شرم از بدن، صمیمیت، بحران میانسالی، نژاد پرستی و مفاهیمی از این دسته همگی در این سریال به تصویر کشیده می شوند.

در این سریال خبری از بزن بزن و رانندگی های تند و سریع نیست. خبری از یک قهرمان و صحنه های فوق احساسی هم نیست. اما کم نبودند قسمت هایی که با دیدنشان گریه کرده ام!

احتمالا نویسندگان این سریال یا خودشان روانشناس هستند یا مشاورانی در این زمینه داشته اند.

من هیچ نقد و امتیازی درباره This is us را نگاه نکرده ام. همانطور که برای دیدن فیلم های وودی آلن به امتیازات اهمیتی نمی دهم. اما این سریال و داستان هایش را تا مدت ها برای اطرافیان تعریف می کردم.

البته مثل هر محصول نمایشی این سریال هم ممکن است بالا و پایین های خودش را داشته باشد. سلیقه مخاطب هم بسیار مهم است.

بیشتر از این نمی خواهم از این سریال تعریف کنم چون معمولا وقتی از فیلم یا سریالی زیاد تعریف کرده ام انتظارات ذهنی طرف مقابل بالا رفته و به هر چیزی راضی نمی شود!

this is us را با زیر نویس فارسی دیده ام. اما خیلی دوست دارم یک روز بدون زیر نویس ببینم تا اتفاقات و تصویرها را بهتر درک کنم

this is us برای خیلی ها می تواند به اندازه یک کلاس درس آموزنده باشد.

هیوا شم پاسخ داد 1 سال، 4 ماه پیش 3 اعضا · 3 پاسخ‌ها
  • 3 پاسخ‌ها
  • امیرحسین معین

عضو
    روز ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ در ساعت ۱۷ و ۰۶ دقیقه

نظرات خیلی قشنگی در مورد فیلم داشتی سامان جان.
    من خودم چندین جای دیگه هم معرفی و توصیه های زیاد دیگه ای مبنی بر دیدن این سریال دیدم.
    چند ماهی هم هست که تمام فصل هاش رو دانلود کردم و پوشه بندی و آرشیو کردم ولی چون این روزها دغدغه های دیگه ای دارم و تعداد قسمت های سریال هم نسبتا زیاده هنوز به سمتش نرفتم.
    با دیدن نظر تو بازم ترغیب شدم که دیدن این سریال رو به اولویت های بالاتر منتقل کنم😉

اگر اهل فیلم و سریالی،نظراتت رو بیشتر بنویس که گپ بزنیم راجع بهشون.

• سامان زندیانی

مدیر کل
      روز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ در ساعت ۰۶ و ۲۰ دقیقه

ممنون امیر حسین جان

واقعیتش حدود یک ساله که زیاد فیلم و سریال نمی بینم. اما اندوخته ای از گذشته دارم که سعی می کنم ازش استفاده کنم 🙂

• هیوا شم

مدیر کل
    روز ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ در ساعت ۱۷ و ۳۱ دقیقه

سامان جان ممنونم بابت معرفی این سریال خوب. من خودم ندیدمش ولی تعریفشو خیلی زیاد شنیدم و توی برنامه م هست که حتماً ببینمش.

چنین سریالهایی که توسط یک مجموعه متخصص (از تخصصهای مربوط به سینما گرفته تا روانشناسی) تولید میشن منبع خوبی برای یادگیری واقعی و تجربه های جدید هستن. خوشبختانه تعدادشون هم زیاده برای یادگیری زبان هم منبع خیلی خوبی هستن.

برای پاسخ دادن ورود کنید.

ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]