اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

برچسب زده شده: , , ,

• کمک می خواهم

نوشته شده توسط هوشنگ فنائیان  در روز ۱۸ مهر ۱۴۰۰ در ساعت ۱۴ و ۲۲ دقیقه

سلام من هوشنگ فناییان هستم 57 ساله ساکن مازندران شهر آمل مبتکر و ایده پرداز و بلاگر و ماشین ساز هستم سالهاست که دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستم اما به علل مختلف که 99/99 درصد عدم پیگیری خودم بوده تاخیر داشته ام شاید در این سایت و با شما دوستان بتوانم انگیزه یادگیری ام تقویت بشود

هیوا شم پاسخ داد 2 سال، 8 ماه پیش 3 اعضا · 2 پاسخ‌ها
  • 2 پاسخ‌ها
  • محسن زنگویی

عضو
    روز ۱۹ مهر ۱۴۰۰ در ساعت ۱۹ و ۴۴ دقیقه

سلام آقای فناییان

براتون آرزو می‌کنم اکنون که در محیطی قرار گرفته‌اید که همگی دنبال تقویت مهارت زبان انگلیسی خود هستند، انگیزه‌تان جهت تمرین و تقویت مهارت زبان انگلیسی‌تان افزایش یابد و شاهد تمرین و پیگیری پیوسته بهبود مهارتتان باشیم.

با جستجوی کوچیکی که حول نام‌تان در گوگل انجام دادم، متوجه شدم در زمینه‌ی ساخت ماشین‌آلات چاپ فعالیت می‌کنید. درست متوجه شده‌ام یا با فرد دیگری اشتباه گرفته‌ام؟

با رکودی که بر صنایع حاکم شده، فکر می‌کنم صنعت چاپ و بسته‌بندی نیز با کاهش تقاضا روبه‌رو شده و بالطبع احتمالاً شاهد کاهش تقاضا برای خرید ماشین‌آلات چاپ و احداث کارگاه‌ها و خطوط چاپ هم هستیم. یا شاید افزایش قیمت ماشین‌آلات خارجی، بخشی از تقاضایشان را به سمت استفاده از تولیدات داخلی سوق داده باشد. به هر حال هر اتفاقی که برای صنعت ماشین‌سازی چاپ افتاده است، امیدوارم شما از عهده‌ی چالش‌های ایجاد شده بر آمده باشید.

من در حال حاضر دارم روی شنیدن و تلفظ صداهای زبان انگلیسی کار می‌کنم. چون بعد از وقفه‌ای طولانی در تمرین زبان انگلیسی مجدداً شروع کرده‌ام، روزانه حدود 15 دقیقه به مرور فلش‌کارت‌های این مرحله می‌پردازم و در ابتدای راه چندان به خودم سخت نمی‌گیرم. تنها قید اجباری‌ای که رعایت می‌کنم اینه که <b style=”font-size: inherit;”>هر روز تمرین کنم. پیشنهاد می‌کنم شما نیز هر روز، ولو اندک، تمرینی انجام دهید.

مطمئناً من نیز کنار شما و با دیدن پشتکار شما، انگیزه‌ام برای انجام تمرینات روزانه‌ام افزایش می‌یابد.

مجدداً از اظهار حضورتان در این جمع، ابراز خوشحالی می‌کنم.

• هیوا شم

مدیر کل
    روز ۲۲ مهر ۱۴۰۰ در ساعت ۰۹ و ۵۳ دقیقه

سلام آقای فناییان عزیز،

خوش آمدید به اینجا

امیدوارم توی جمع ما زبانتون بهتر شه و بتونیم بهتون کمک کنیم

راستی نوشتید بلاگر هستید

شاید بد نباشه آدرسش رو داخل پروفایلتون بنویسید که اگه کسی خواست دنبال کنه

برای پاسخ دادن ورود کنید.

ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]