اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

آخرین خبرهای فلوئنت Forums کتاب‌های انگلیسی کتاب Diary of a Wimpy Kid از Jeff Kinney

• کتاب Diary of a Wimpy Kid از Jeff Kinney

نوشته شده توسط میلاد پشت دری  در روز ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۱۹ و ۱۸ دقیقه

کتاب Diary of a Wimpy Kid اولین کتابی بود که تونستم تا آخر بخونم (فکر کنم اولین نبود قبلا کتابهای سطح بندی رو هم خونده بودم البته اگه اونا رو نادیده بگیریم) و ازش واقعا لذت برم. در این کتاب شما خاطرات یه پسر بچه رو میخونید که خودش اصرار داره ما اون رو یک Journal در نظر بگیریم نه یک Diary، به مادرش هم تاکید کرده بود که وقتی یک دفتر براش میگیره کلمه Diary روش نباشه.

Diary of a Wimpy Kid خودش یه مجموعه کتاب هستش که من اینجا منظورم کتاب اولش بود البته اگه شما برید کتابفروشی ها میگن ترتیب نداره خوندنش و هرکدوم رو خواستید میتونید بخونید ولی اینطوری نیست در واقع شما در جلد اول با شخصیت داستان و خانواده و دوست صمیمیش آشنا میشید. برای همین به نظرم بهتره به ترتیب بخونید.

این کتاب Diary of a Wimpy Kid جلد اولش قرمز هستش و رو جلد کتاب نوشته a novels in cartoons و البته عکس Greg رو هم میبینید که ناراحته 🙂

کتاب جذابی هستش، از اول تا آخرش واقعا ازش لذت میبرید (برای من اینطوری بود). کتاب حدود 224 صفحه است، خوندنش خیلی راحته احتمالا بدون مشکل بتونید بخونید و البته کتاب صوتیش هم موجوده میتونید همزمان بخونید و گوش کنید.

کتاب در آمازون

درباره نویسنده :

Jeff Kinney is the #1 USA Today, New York Times, and Wall Street Journal bestselling author of the Diary of a Wimpy Kid series and a six-time Nickelodeon Kids’ Choice Award winner for Favorite Book. The Meltdown, book 13, was published in October 2018, and was a #1 bestselling book. His latest book, Diary of an Awesome Friendly Kid: Rowley Jefferson’s Journal, was published in April 2019. Jeff has been named one of Time magazine’s 100 Most Influential People in the World. He is also the creator of Poptropica, which was named one of Time’s 50 Best Websites. He spent his childhood in the Washington, D.C., area and moved to New England in 1995. Jeff lives with his wife and two sons in Massachusetts, where they own a bookstore, An Unlikely Story.

نظر Aaron یکی از خوانندگان کتاب :

My 6 year old son began reading “Wimpy Kid” books just as he was learning to read. Many times I would allow him to read before bed and would hear him laughing hysterically in his room. Now, 7 years old, he has read all of them and often will pick them up and read them again. They are silly, but the appeal to his age demographic was actually amazing to me. I didn’t have to make him read… he wanted to read. And he loved them all. I would recommend the entire series to any parent of a child who is learning and becoming comfortable with reading comprehension.

دانلود کتاب (15MB)

هیوا شم پاسخ داد 3 سال، 3 ماه پیش 2 اعضا · 3 پاسخ‌ها
  • 3 پاسخ‌ها
  • هیوا شم

مدیر کل
    روز ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۰۰ و ۲۳ دقیقه

کتاب جذابی به نظر میرسه.

فکر کنم تجربه خوندن اولین کتاب هم تجربه باحالیه

البته برای من خیلی باحال نبود :)) چون اولین کتابها، کتابهای دانشگاهی بودن که مجبور بودیم نسخه انگلیسیشون رو بخونیم.

راستی یه نکته در مورد تفاوت diary و journal. کلمه diary در اصل میشه همون دفتر خاطرات یعنی دفتری که توش مینویسم چه اتفاق هایی این روزها افتاده و … اما journal در اصل جاییه که ذهنو آزاد میذاریم که هر چی میخاد بریزه رو صفحه کاغذ. برای همینه که یه سری از صاحبنظرها میگن بهترین روش افزایش دایره کلمات، خواندن هست. چون هم در یک کانتکست و فضای واقعی اون کلمه رو یاد میگیریم، هم احتمال فراموشی خیلی کم میشه، هم معنی دقیق کلمات رو یاد میگیریم

• میلاد پشت دری

مدیر کل
      روز ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۱۰ و ۰۶ دقیقه

البته برای من نمیشه گفت اولین کتاب من نصفه و نیمه خیلی چیزها رو خوندم و ول کردم :)) یعنی موفق نمی‌شدم که کامل بخونم (امان از دست این مشکلات ذهنی)، میتونم بگم این اولین کتابی بود که به انگلیسی تمومش کردم و ولش نکردم.

کاش منم تو دانشگاه مجبور میشدم یه همچین حرکتی بزنم، ولی متاسفانه دانشگاه آزاد ورودی و خروجیش یه چیزه :)) فقط اینجا پول ما میره تو جیب دانشگاه (تنها پروسه ای که دانشگاه بهش اهمیت میده)

ممنون از نکاتی که گفتی نمیدونستم اینا رو جالب بود.

• هیوا شم

مدیر کل
        روز ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۱۴ و ۱۶ دقیقه

آره میگن آموزش بعد از دانشگاه شروع میشه! (فکر کنم مارک تواین اینو گفته)

برای پاسخ دادن ورود کنید.

ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]