اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

• خدیجه هستم

نوشته شده توسط خدیجه ش  در روز ۴ آبان ۱۴۰۰ در ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه

سلام،من خدیجه هستم و زبان انگلیسی رو دوست دارم،امیدوارم اینجا بتونم تو آموزش و یادگیری زبان پیشرفت کنم

امیرحسین معین پاسخ داد 2 سال، 7 ماه پیش 4 اعضا · 4 پاسخ‌ها
  • 4 پاسخ‌ها
  • محسن زنگویی

عضو
    روز ۱۱ آبان ۱۴۰۰ در ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه

سلام خدیجه

احوال شما؟ خوبید؟

امیدوارم این جمعی که به واسطه سایت فلوئنت شکل گرفته، بتونن به همدیگه در آموزش و یادگیری زبان کمک کنن و با انجام تمرینات روزانه و تقویت مهارت‌شون به همدیگه انرژی بدن.

من مدتیه دارم روی تلفظ کار می‌کنم و امیدوارم تا پایان همین هفته این مرحله رو تموم کنم و بعد از اون بتونم علاوه بر مرور تمرینات این مرحله، به مهارت دیگری بپردازم.

در حال حاضر فکر می‌کنم بعد از این مرحله بیش از پیش روی شنیدن جملات ساده تمرکز کنم. من عملاً در گوش دادن به فایل‌های صوتی دو مشکل دارم. یکی عمومیه و یکی دیگه مختص زبان انگلیسی.

مشکل عمومی‌ام اینه که موقع گوش دادن به فایل‌های صوتی، حتی زبان فارسی، بارها حین گوش دادن حواسم پرت میشه. مشکل اختصاصی هم اینه که هنوز ذهنم به خوبی به صداهای زبان انگلیسی، وقتی که در یک کلمه یا جمله به کار گرفته میشن، عادت نکرده.

به هر حال امیدوارم با تمرینات پیوسته این مشکلات حل بشه و رفته رفته شاهد این باشم که اشکالاتم کمتر شدن.

آیا شما مشغول انجام تمرین خاصی برای بهبود مهارت زبان‌تون هستید؟ برنامه‌ی
    خاصی رو دنبال می‌کنید؟

• خدیجه ش

عضو
    روز ۱۵ آبان ۱۴۰۰ در ساعت ۱۲ و ۱۶ دقیقه

سلام،ممنونم،سلامت باشید،امیدوارم حال شما هم خوب باشه

من سعی می کنم با گوش دادن به داستانهای کوتاه و نه خیلی سخت مهارت lessening رو تقویت کنم

در خصوص اینکه می فرمایید حواستون پرت میشه می تونید یه راهکار به کار ببرید که ذهنتون فعال بمونه،مثلا اینکه تو بار اول گوش دادن چندکلمه رو تونستین تشخیص بدین،تو بار دوم چندبار

یه حالت مسابقه و پرسشگری برای خودتون ایجاد کنین که ذهتنتون پرت نشه،چون این حواسپرتی برای همه هست و وقتی مغز رو تو حالت گوش دادن مطلق بدون مشارکت بذاریم مطمئنا تمرکز از بین میره

من تلفظم زیاد بد نیست ولی تو نوشتار مشکل دارم،باید روی این موضوع کار کنم

منم امیدوارم با استفاده از تجربیات شما و سایر دوستان زبان انگلیسیم تقویت بشه

• امیرحسین معین

عضو
      روز ۲۱ آبان ۱۴۰۰ در ساعت ۲۲ و ۴۸ دقیقه

سلام خدیجه جان منم ورودتون رو به جمع مون بسیار خوش آمد میگم.
      و باتوجه به توضیحات دقیق و شفاف تون میدونم که حتما هدف های بزرگی رو دنبال میکنین و مطمئنم که اینجا با کمک هم به هدف هامون توی زمینه تقویت زبان میرسیم.

• هیوا شم

مدیر کل
    روز ۲۰ آبان ۱۴۰۰ در ساعت ۲۰ و ۴۳ دقیقه

سلام خدیجه عزیز

خوشامد میگم بهتون

تکنیکی که گفتید (تشخیص کلمات) رو بهش میگن رونوشت یا transcription. تکنیک خوبیه مخصوصاً برای تقویت شنیدن

برای پاسخ دادن ورود کنید.

ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]