اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

آخرین خبرهای فلوئنت Forums سلام، معرفی من معرفی، امیر کیانی

• معرفی، امیر کیانی

نوشته شده توسط amir khani  در روز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۴ و ۲۳ دقیقه

سلام
    من امیر هستم و خوشحالم با این سایت آشنا شدم فقط چند تا ابهام و سوال دارم که اینجا میپرسم تا اگر از دوستان کسی می‌تونست من رو راهنمایی بکنه.
    ۱- فلش کارت های ipa انگلیسی در صفحه مربوطه سایت قابل دانلود نیست و توی کامنت ها نوشته شده که مختص اعضاء دوره جامع هست. میخواستم بدونم دروه جامع چی هست و چطوری میتونیم توش ثبت نام بکنیم و چه پیش نیاز هایی داره.
    ۲- من مینی دوره رایگان رو شروع کردم، فقط سوالی که داریم اینه که فلش کارت هاش رو میتونم توی برنامه anki هم استفاده کنم و یا فقط باید از طریق سایت ببینیمشون؟ آیا راهی وجود داره بشه فلش کارت هارو روی anki مرور کرد ؟

amir khani پاسخ داد 1 سال، 8 ماه پیش 2 اعضا · 6 پاسخ ها
  • 6 پاسخ ها
  • امیرحسین معین

عضو
    روز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ در ساعت ۲۲ و ۲۴ دقیقه

سلام امیرجان.
    امیدوارم خوب و سلامت باشی.🌻
    از این که در جمع‌مون هستی خوشحالیم و امیدوارم که همگی بتونیم مسیر یادگیری زبان رو با یادگیری عمیق و لذت بخش طی کنیم.
    امیرجان،ثبت نام دوره جامع که فعلا بسته شده و بچه‌هایی که توش ثبت نام کردن دارن طبق آموزش‌ها جلو میرن؛یکی از دلایلی هم که دوره جامع محدودیت تعداد داره اینه که بچه‌های واحد آموزش فلوئنت واقعا میخوان زبان آموز‌ها نتیجه بگیرن و کیفیت آموزش حفظ بشه.در کنار اینکه هر کدوم از بچه‌ها هم چک میشن و بازخورد می‌گیرن که مسیر یادگیری زبان رو چطور ادامه بدن که بهترین نتیجه رو بگیرن.ضمن اینکه در طول مسیر فقط روی مساله زبان به تنهایی متمرکز نیستن و کوچ‌ها سعی می‌کنن موانع روانی ای که ممکنه مسیر یادگیری رو براشون دشوارتر کنه حل کنن به وسیله متد‌های علمی و آپدیت روانشناسی.و موارد دیگه ای که توی دوره جامع هست مثل:پکیج فیزیکی فلوئنت-پلنر مخصوص-کتاب و …
    این یک کلیتی بود از دوره جامع البته که در بحث سرفصل‌های آموزشی و این‌ها هم تفاوت‌های جدی وجود داره.

در مورد مینی دوره رایگان هم قبل از اینکه از نظر فنی صحبت کنیم،برای اینکه بتونم بهتر راهنمایی تون کنم؛دلیل خاصی دارین که می‌خواین فلش کارت‌ها رو در فضای انکی مرور کنین؟

• amir khani

عضو
    روز ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ساعت ۰۷ و ۰۴ دقیقه

مرسی از پاسخگوییت.
    توی سایت فرم لیست انتظار برای ثبت نام نمایش داده نمیشد. چطوری میتونم از شروع دوره جدید مطلع بشم و این که شما میدونیم دوره کی مجدد باز میشه برای ثبت نام ؟

دلیلی هم که برای انکی داره که به صورت افلاین میتونم ازش استفاده کنم.

• امیرحسین معین

عضو
      روز ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۵ و ۲۹ دقیقه

امیرجان.
      در مورد دوره جامع که اطلاع دقیقی از زمان بازگشایی دوره ندارم،ولی خب اگر ثبت نامش باز بشه،بهتون خبر میدیم از طریق ایمیل و شماره تلفن.ضمن اینکه من الان دقیق نمیدونم آیا شرایط خاص و ویژه ای هست که به تعداد خیلی محدودی به بعضی از بچه ها دسترسی برای ورود به دوره جامع داده بشه یا نه.این رو از بچه‌های آموزش میپرسم و اطلاع میدم بهتون(البته در صورتی که خودتون هم تمایل جدی داشته باشین).

در مورد فلش کارت‌ها هم از بچه ‌های فنی میپرسم و اطلاع میدم بهتون در بخش دایرکت سایت.(الان یک پیام میزارم اونجا براتون).

• amir khani

عضو
    روز ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۶ و ۳۸ دقیقه

امیر حسین جان سلام مجدد.
    بسیارم عالی. من جدی هستم و به این دوره نیاز دارم، اگر راهی برای ورود زودتر از موعد به دوره باشه قطعا استقبال میکنم .
    راستی پیام دایکرت رو هم دیدم فقط مساله ای که هست اینه که من نمیتونم اونجا به شما پیام بدم( به نظر برای پیام دادن محدودیت اعمال شده) و توی قسمت دایرکت این پیام رو بهم نشون میده.

You can no longer send replies to this thread as you are restricted from sending messages to this member.

یک دنیا تشکر بابت پیگیری ها <b style=”font-size: inherit; color: var(–bb-body-text-color);”>🙏<b style=”background-color: var(–bb-content-background-color); font-size: inherit; color: var(–bb-body-text-color);”>🙏

• امیرحسین معین

عضو
      روز ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۴ و ۰۸ دقیقه

قربانت امیرجان.
      چشم من برای شما به طور ویژه تری پیگیری می‌کنم این مساله رو و بهتون در اسرع وقت خبر خواهم داد.
      در مورد مساله پیام دادن در دایرکت هم این موضوع رو برای بچه‌های فنی میفرستیم ببینم محدودیت خاصی هست یا نه و این مساله رو هم برطرف می‌کنیم.
      مرسی بایت فیدبکت امیر🌻

• amir khani

عضو
    روز ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۴ و ۴۲ دقیقه

مرسی امیر حسین جان.

Log in to reply.

شروع یک گفتگو
0 از 0 پاسخ ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون
ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]