اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

• نوشته شده توسط Ali Tajik  در روز ۴ تیر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۶ و ۲۴ دقیقه

سلام

علی هستم کارشناس ارشد نرم افزار دانشجوی معماری

از وقتی یادم میاد دوست داشتم زبان رو حرفه ای یاد بگیرم، چندین بار هم سعی ام رو کردم ولی هر دفعه به یه دلیلی سرد شدم، با این سایت هم خیلی وقت پیش آشنا شدم ولی خیلی جدی بهش نگاه نکردم، نمی دونم اینو بگم درسته یا نه ولی می ترسم این روش هم خیلی به کارم نیاد ولی از روش و شخصیت پشت این مجموعه خوشم اومده و می خوام شانسم رو دوباره امتحان کنم، امیدوارم همه دوستان در کنار هم بتونیم از پس یادگیری زبان بربیایم و برای همه عزیزان آرزوی موفقیت می کنم.

هیوا شم پاسخ داد 1 سال، 12 ماه پیش 3 اعضا · 2 پاسخ‌ها
  • 2 پاسخ‌ها
  • امیرحسین معین

عضو
    روز ۵ تیر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۹ و ۵۳ دقیقه

سلام علی جان.
    امیدوارم حالت عالی باشه🌻
    اول از همه ورودت رو به جمع بچه های فلوئنت صمیمانه خوش آمد میگم و امیدوارم که در کنار هم بتونیم مسیر یادگیری زبان رو خیلی حرفه ای و اصولی و لذت بخش طی کنیم.
    خیلی خوبه که اومدی و از تجربیاتت گفتی.میفهمم که حس بدیه این که آدم به هردلیلی نتونه توی زبان یا هرچیز دیگه ای طبق ایده آل هاش پیش بره یا به اهدافی که برای خودش تعیین کرده برسه(خودمم تجربه اش کردم)
    در مورد یادگیری زبان هم روش فلوئنت همون طور که احتمالا خودت هم میدونی،یک روش علمی و با پشتوانه ست و برخلاف خیلی از این روش های من در آوردی معلم های زبان،یک روش اصولی محسوب میشه و توی جاهای مختلف دنیا داره روش کار میشه.
    این که شما با روش فلوئنت یا بهتر بگم با مدل فلوئنت ارتباط برقرار میکنی رو نمیدونم؛چون همه مون بعضی جاها حتی با بهترین توصیه ها و مدل ها و راهکار ها هم ارتباط برقرار نمی کنیم و اصطلاحا شیمی مون به هم نمیخوره😁

ولی یه چیز رو مطمئنم،اونم این که شخصیت پشت این مجموعه که داره تلاش میکنه که بهترین خدمات رو به بهترین و علمی ترین شکل ارائه کنه،یه آدم فوق العاده و بی نظیره و اصلا خارج از فضای زبان و درس و کلاس هم یه آدم بسیار باهوش و با سواد و دلسوز و خیلی چیز های دیگه ست😉

پس نمیدونم که با روش فلوئنت ارتباط میگیری یا نه ولی از این مطمئنم که با شخصیت پشت این مجموعه حتما ارتباط خیلی خوبی برقرار خواهی کرد.

• هیوا شم

مدیر کل
    روز ۶ تیر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۸ و ۲۲ دقیقه

سلام علی عزیز خوش آمد میگم بهتون به اینجا.

ترسی که میگید منطقیه به نظرم. هم زبان پروژه بزرگ و سختیه هم روشها و موسسات و افراد مدعی زیادی داریم که سعی میکنن بگن این کار راحته و همه رو هم میپذیرن. اما میبینیم که در عمل 90 و خورده ای درصد شکست میخورن. اگه دوباره سر زدید به اینجا و مایل بودید بیشتر موضوع رو باز کنید سعی میکنیم در موردش صحبت کنیم شاید براتون مفید باشه

برای پاسخ دادن ورود کنید.

ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]