اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

آخرین خبرهای فلوئنت Forums کتاب‌های انگلیسی معرفی کتاب:”Making Sense”

برچسب زده شده: 

• معرفی کتاب:”Making Sense”

نوشته شده توسط امیرحسین معین  در روز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ساعت ۲۱ و ۱۶ دقیقه

سلام دوستان.
    میخوام یک کتاب از سم هریس(Sam Harris) رو بهتون معرفی کنم.
    سم هریس یکی از نویسنده های محبوب منه و نوع نگاهش به پدیده ها رو دوست دارم.
    اولین آشنایی من با سم هریس به واسطه وبلاگ هیوا بود. بعد از اون بود که کتاب دروغ/اراده آزاد ش رو به فارسی خوندم و به بقیه کتاب هاش هم نگاهی انداختم توی این مدت.
    این آخرین کتاب سم هریس هست که ظاهرا با تکیه بر پادکست هاش جمع آوری شده و نوشته شده.

در ادامه توضیحات ابتدایی راجع به این کتاب از سایت آمازون:

Sam Harris—neuroscientist, philosopher, and bestselling author—has been exploring some of the most important questions about the human mind, society, and current events on his podcast, Making Sense. With over one million downloads per episode, these discussions have clearly hit a nerve, frequently walking a tightrope where either host or guest—and sometimes both—lose their footing, but always in search of a greater understanding of the world in which we live. For Harris, honest conversation, no matter how difficult or controversial, represents the only path to moral and intellectual progress.

This book includes a dozen of the best conversations from Making Sense, including talks with Daniel Kahneman, Timothy Snyder, Nick Bostrom, and Glenn Loury, on topics that range from the nature of consciousness and free will, to politics and extremism, to living ethically. Together they shine a light on what it means to “make sense” in the modern world.

بعدا هم سعی می کنم بقیه کتاب هاش رو به صورت جداگانه معرفی کنم اینجا.😉

امیرحسین معین  پاسخ داد 3 سال، 1 ماه پیش 1 عضو · 0 پاسخ‌ها
  • 0 پاسخ‌ها

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.

برای پاسخ دادن ورود کنید.

ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]