اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

آخرین خبرهای فلوئنت Forums سریال‌های انگلیسی معرفی مینی سریال:" I Know This Much Is True"

• معرفی مینی سریال:" I Know This Much Is True"

نوشته شده توسط امیرحسین معین  در روز ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ در ساعت ۰۶ و ۴۷ دقیقه

سلام دوستان عزیز.

طبق معمول اگه موافق باشین بدون مقدمه و حرف اضافی بریم سراغ معرفی مختصر مینی سریال…

این مینی سریال ۶ قسمتی رو ببینید اگه اهل دیدن سریال های خوش ساخت با کاراکترهای خاص و کند و کاو توی روابط انسانی هستید. و البته توانایی تحمل یک دوره افسردگی رو هم بعد از دیدن این سریال دارین😉

این سریال در مورد زندگی پر از حادثه مردیه که برادر دوقلوش مبتلا به اختلال جدی روانی اسکیزوفرنی عه.

این قضیه از بچگی زندگیش رو تحت تاثیر قرار داده،کودکی پیچیده ای داشته،توی ازدواجش یک بار شکست خورده،بچه اش مرده و…

آیا برای آدمی پر از مشکلات بزرگ که سال هاست خودش رو گم کرده؛راه رهایی هست؟

اگه زبانتون خوب باشه میتونین توی سایت های مختلفی (به زبان انگلیسی)؛نقدهای مختلف رو بخونین. من به عنوان نمونه یه لینک رندوم میزارم که به زبان فارسی این مینی سریال رو بررسی کرده.
    https://www.zoomg.ir/movie-tv-show-review/331340-i-know-this-much-is-true-tv-series-review/
    امیدوارم سر فرصت بشه با بچه ها در مورد این سریال و بقیه موارد بیشتر صحبت کنیم.

امیرحسین معین پاسخ داد 2 سال، 9 ماه پیش 4 اعضا · 4 پاسخ‌ها
  • 4 پاسخ‌ها
  • میلاد پشت دری

مدیر کل
    روز ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ در ساعت ۱۶ و ۲۲ دقیقه

ممنون بابت معرفی امیرحسین

من این سریال رو ندیدم

کمی که سرچ کردم دیدم این سریال امتیاز 8.2 رو از IMDB گرفته.

مشخصه که سریال خیلی خوبی هستش، گذاشتم بعدا دانلود کنم و ببینمش.

• هیوا شم

مدیر کل
    روز ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ در ساعت ۱۵ و ۲۵ دقیقه

چه سریال خوبی

کنجکاو شدم ببینمش

اینکه تم روانشناختی هم داره برام جالبه

مرسی امیرحسین

• نسیم

مدیر کل
    روز ۱ شهریور ۱۴۰۰ در ساعت ۱۶ و ۳۲ دقیقه

من عاشق مینی سریالم، خصوصن وقتی که هیچ اتفاق خاص بیرونی نمیوفته و کاراکتر ها با درون خودشون درگیرن

اینجور سریال ها به دیالوگ ها بیشتر می‌پردازن

ممنون که معرفیش کردی

• امیرحسین معین

عضو
      روز ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ در ساعت ۱۲ و ۲۸ دقیقه

سلام نسیم جان

امیدوارم که حالت خوب باشه.ببخشید کمی با تاخیر جواب میدم،من جزء Black List سایت هستم طبق معمول😂

در مورد این مینی سریال به نظرم خیلی مینی سریالِ انسانی و خوبیه ولی اگه آدم یک سری پارت هایی داشته باشه که در شرایط های اینجوری،خیلی خوب واکنش نشون نمیدن؛به نظرم دیدنش میتونه یکم آدم رو اذیت کنه.

با توجه به اینکه مدت زمان زیادی میگذره،خودت هنوز ندیدی این مینی سریال رو؟

برای پاسخ دادن ورود کنید.

ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]