اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

• سلام مهشید هستم.

نوشته شده توسط مهشید افشایی  در روز ۱۶ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۲۱ و ۱۲ دقیقه

در حوزه منابع انسانی فعالیت می کنم. حدود 4 سال پیش با سایت فلوئنت از طریق دوستانم در متمم آشنا شدم. مدتی زبان خوندم و تا سطح خیلی خوبی هم پیشرفت داشتم. به دلیل گرفتاری کاری از ابتدای 97 دیگه خیلی جدی ادامه ندادم و الان مجدد با انگیزه بسیار بالا قصد دارم که زبانم رو تقویت کنم.

هدفم از خوندن زبان، شرکت در امتحان بین المللی در حوزه HR هست.

مهشید افشایی پاسخ داد 2 سال، 5 ماه پیش 3 اعضا · 4 پاسخ ها
  • 4 پاسخ ها
  • محسن زنگویی

عضو
    روز ۱۷ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۱۵ و ۵۲ دقیقه

سلام مهشید 🙂

از اینکه یکی از کاربران قدیمی متمم و فلوئنت رو می‌بینم، خیلی خوشحالم.

من هم در زمینه‌ی زبان تقریباً شبیه شما عمل کرده‌ام و اکنون مجدد شروع به یادگیری کرده‌ام. اینبار با انگیزه‌ای بیشتر، بدون شتاب‌زدگی، در یک مسیر گام به گام، منسجم و هدفمند.

مایلم و بسیار خوشحال میشم در این مسیر، تا به انتها، بیشتر با هم ارتباط داشته باشیم. امیدوارم انگیزه‌مون در این مسیر حفظ شود و بر خلاف گذشته، موانعی که گاه و بیگاه در زندگی‌مون ظاهر میشن، مانع رسیدنمون به قله‌ی مورد نظرمون نشن.

• مهشید افشایی

عضو
      روز ۱۸ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۰۷ و ۱۸ دقیقه

سلام محسن عزیز.

از آشنایی با شما خوشوقتم. همچنین از آرزوهای خوبی که کردی. الان که فلش کارتها رو مرور می کنم می بینم که هر چه آموخته بودم کاملا بدون فراموشی یادم هست. تو یه مرحله استاپ شدم اونهم وقتی بود که آموخته ها باید در ذهنم پردازش می شد و خلق ایجاد می کرد مثل حرف زدن و نوشتن. متاسفانه تو مرحله دریافت باقی موندم. حقیقتش رو بخواهی از تلاش برای بهبود زبان انگلیسی دلزده بودم. اما مرور فلش کارتها انگیزه خوبی در من ایجاد کرده. امیدوارم به قول شما، اینبار ثابت قدم و هدفمند، مسیر یادگیری پیشرفته تر رو طی کنیم.

• امیر اسماعیل پور

عضو
    روز ۱۸ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه

سلام مهشید جان
    چه خوب که مجدد به جمع ما برگشتی ✋😁
    راستی تاریخ امتحانت کیه ؟

• مهشید افشایی

عضو
      روز ۱۸ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۲۰ و ۰۸ دقیقه

سلام، خیلی لطف داری، ممنونم. امتحان حدود اردیبهشت ماهه. البته دیرتر هم میشه آزمون داد. بستگی داره تا اون موقع آماده بشم یا نیاز به مطالعه بیشتر داشته باشم.

Log in to reply.

شروع یک گفتگو
0 از 0 پاسخ ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون
ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]