اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

• محسن زنگویی

عضو
    روز ۹ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۲۱ و ۳۷ دقیقه

سلام آقای حسینی

من در حال حاضر خیلی ازش دورم. دورِ دورِ دوووووور

شما برای آزمون آیلتس آماده هستید؟ آیا قصد دارید به زودی در این آزمون ثبت‌نام کنید؟

• قاسم حسینی

عضو
      روز ۱۴ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۱۶ و ۰۸ دقیقه

سلام محسن جان به امید خدا ببیم شرایطم چطور پیش میره تا یکی دو ماه اینده

• هیوا شم

مدیر کل
    روز ۱۰ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۲۳ و ۲۸ دقیقه

سلام قاسم عزیز، احتمالاً هستند دوستانی که درگیر آیلتس هستن اما به طور کلی اولویت خودمون یادگیری آهسته و پیوسته زبان برای کاربردهای واقعی مثل مکالمه و کتاب خوندن و … هست.

کسی که به این سطح برسه آزمونهارو هم به راحتی میتونه پاس کنه

اگه فقط دنبال آیلتس هستید در گوگل سرچ کنید سایتهای مفید زیادی در مورد این آزمون میتونید پیدا کنید

گروه های تلگرامی و کلاب هاوسی هم داریم که میتونید بگردید پیداشون کنید

• قاسم حسینی

عضو
      روز ۱۴ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۱۶ و ۱۳ دقیقه

سلام عرض شد خدمت شما بله قطعا همینطوره که میفرمایید منم هستم خدمتتون ازتون یاد میگیرم

• امیرحسین معین

عضو
    روز ۱۱ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۲۳ و ۰۸ دقیقه

سلام قاسم جان.
    امیدوارم که خوب و سلامت باشید.منم با نظر بقیه بچه ها موافقم که اگه کسی سعی کنه زبان رو به صورت اصولی و پیوسته ادامه بده و جلو بره حتما میتونه در آزمون های مخلف بدرخشه و نهایتا با چند ماه خوندن منابع تخصصی اون آزمون یا پرسیدن و تعامل با مدرسان تخصصی اون آزمون ها سریع خودش رو با محتوای اون آزمون تطبیق بده.
    در مورد موسسه های تخصصی آزمون ها چند مورد شنیدم که برخی موسسه ها خدمات ضعیفی ارائه دادن یا به نحوه های مختلف از مراجعان شون کلاه برداری و سو استفاده کردن. بنابراین لازمه که کمی با دقت و هوشیاری بیشتری موسسه یا فرد مورد نظر رو انتخاب کنیم.

• قاسم حسینی

عضو
      روز ۱۴ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۱۶ و ۱۱ دقیقه

سلام برادر عزیز بله درست میفرمایید قطعا وقتی کار از بیسیک بصورت صحیح شروع شه میتونه راحت به نتایج خوب ختم شه منم هستم خدمتتون ازتون یادمیگیرم حالا اگه شد بصورت موازی از چندتا منابع ایلتسم استفاده میکنم

Log in to reply.

شروع یک گفتگو
0 از 0 پاسخ ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون
ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]