اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

آخرین خبرهای فلوئنت Forums سلام، معرفی من سلام،معرفی من (معصومه)

• فرشته

مدیر کل
    روز ۵ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۰۹ و ۳۹ دقیقه

سلام معصومه جان

خوشحالم شما رو اینجا میبینم

خیلی خوش و درست اومدین (:

ما در اینجا تمرکزمون روی یادگیری زبان از پایه و اساس، به روش اصولی و قدم به قدم تا رسیدن به تسلط کامل هست

امیدوارم بتونیم در این مسیر کمکتون کنیم و تجربه های خوبی هم در کنار هم داشته باشیم

• masoome

عضو
    روز ۵ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه

ممنون فرشته عزیز

اتفاقا من بعد از ۱۲ ترم زبان خوندن در کانون به این نتیجه رسیدم که با کلاس رفتن به اون حد از زبان نمیرسم و تصمیم گرفتم دیگ کلاس رو ادامه ندم و خود خوان بخونم

در حین جست و جو برای منابع با شما آشنا شدم و خوشحالم که میتونم از پایه قویتر و با استرس کمتر بیام بالا

ممنون از تیم خوبتون برای این برنامه ای که راه انداختید

• امیرحسین معین

عضو
      روز ۱۲ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۰۰ و ۳۸ دقیقه

سلام معصومه جان.
      امیدوارم که خوب و سلامت باشی.
      منم از طرف خودم خیلی خوشحالم که شما رو در جمع مون داریم و همیشه کسایی که خودشون جستجوگر ان و میتونن مسیرهای جدید و خلاقانه رو پیدا کنن رو دوست داشتم و همیشه مشتاق این بودم که از اون ها مطلب تازه ای یاد بگیرم.
      معصومه جان بقیه بچه ها چیز های دیگه رو پرسیدن ازت و در اون موارد دیالوگ داشتین. اما من میخوام بپرسم در صورتی که قرار شد همینجا بمونی و به کارت ادامه بدی چه راه ها و گزینه هایی مدنظرته برای اینکه بتونی بیشتر رشد و پیشرفت کنی و توی زمینه کاری و شخصی پیشرفت بیشتری داشته باشی؟

• هیوا شم

مدیر کل
    روز ۵ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه

سلام معصومه عزیز،

خوش اومدید به اینجا

یه سوال؛ زبان رو برای چه کاری میخواید یاد بگیرید؟

• masoome

عضو
      روز ۵ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۱۹ و ۴۴ دقیقه

ممنون از شما

من رشته تخصصیم کامپیوتره. هم برای این حیطه میخوام و هم اگه خدا بخواد بتونم در سالای آینده اپلای تحصیلی بگیرم.

• هیوا شم

مدیر کل
        روز ۵ دی ۱۴۰۰ در ساعت ۲۳ و ۱۶ دقیقه

امیدوارم

الان متاسفانه اوضاع انقدر سخت شده که گزینه مهاجرت و به ویژه اپلای گزینه خیلی جذابی شده

رشته کامپیوتر هم یکی از راحت ترین رشته هاست برای رفتن (در مقایسه با بقیه رشته ها)

Log in to reply.

شروع یک گفتگو
0 از 0 پاسخ ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون
ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]