اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

• نوشته شده توسط میلاد پشت دری  در روز ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۲۲ و ۲۲ دقیقه

سریال Lost رو یادمه دوم یا سوم دبیرستان بودم دیدم، اون موقع همه میگفت سریال خیلی خوبیه و …، ولی من چرا ازش خوشم اومده بود ؟

یه جورایی داستانش با ذهن من بازی میکرد کل فصلهای سریال مثل یه پازل به هم وصل هستن و مثلا یهو تو فصل آخر میدید به فصل اول ربط پیدا میکنه و یا فصل دوم یهو به فصل ۴ ربط پیدا میکرد (جزئیاتش رو یادم نیست متاسفانه فقط یادمه سریال کاملا معمایی و Fantasy بود) و از این نظر دوستش داشتم و فکر میکردم تنها آدمیم که داره کل داستان رو متوجه میشه :)) که باز اشتباه کردم. در اصل چیزی متوجه نمیشدم ولی فکر میکردم دارم متوجه میشم.

احتمالا یه روزی دوباره بشینم نگاه کنم، فعلا برنامه ای براش ندارم ولی در آینده شاید اینکار رو کردم.

سریال 6 فصل هستش، میانگین هر قسمت هم 44 دقیقه است و تو imdb امتیاز 8.3 رو داره.

درباره سریال در imdb اینطوری نوشتن :

The survivors of a plane crash are forced to work together in order to survive on a seemingly deserted tropical island.

نظر nerdeusmaximus یکی از آدم‌هایی که این سریال رو دیده:

There is no denying that “Lost” is the best new drama of the season. It has already been nominated as Best Drama Series for the Golden Globes and it’s headed for great things. Creator and Director JJ Abrams brings his amazing talents into this show to help make it the great success that it is. Along with “Desparate Housewives,” “Lost” has helped ABC in its comeback for the 2004-2005 season. I have no idea what the previous review was talking about — this series will not “tank” after a year. And it is like nothing that has been before. Sure there are similarities in plot but there is SO much more to talk about in “Lost.” And I am confident in the great writers that they have on the series as well to create new, exciting, energetic, and interesting plot lines for each episode.

دیدن اطلاعات بیشتر در imdb

هیوا شم پاسخ داد 3 سال، 3 ماه پیش 2 اعضا · 3 پاسخ‌ها
  • 3 پاسخ‌ها
  • هیوا شم

مدیر کل
    روز ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۱۴ و ۲۳ دقیقه

مرسی میلاد بابت معرفی این سریال معروف

راستش خودم ندیدمش

ولی خیلی تعریفشو شنیدم و دوست دارم یه روز ببینمش

با این توضیحاتی که گذاشتی اشتیاقم بیشتر شد

از کجا میشه دانلودش کرد؟ سایتهای ایرانی نسخه اصلیشو میذارن؟ فکر کنم اخیراً سخت گیری های زیادی در این زمینه داره میشه (که نسخه اصلی در دسترس نباشه)

• میلاد پشت دری

مدیر کل
      روز ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۱۵ و ۰۰ دقیقه

خواهش میکنم،

حتما نگاه کن از اون فیلم هایی هستش که ازش خوشت میاد (البته فکر کنم)

سریال و فیلم ها رو میشه راحت از تورنت دانلود کرد.

بر خلاف کورس های آموزشی به نظرم منبع خوب دانلود فیلم/ سریال/ مستند/ انیمه و انیمیشن از تورنت هستش.

• هیوا شم

مدیر کل
        روز ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۱۸ و ۳۱ دقیقه

خوبه پس

یه مطلب هم در مورد آموزش دانلود از تورنت داریم: دانلود از تورنت

برای پاسخ دادن ورود کنید.

ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]