اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

آخرین خبرهای فلوئنت Forums سلام، معرفی من زبان انگلیسی یاد میگیریم؟، علیرضا

• زبان انگلیسی یاد میگیریم؟، علیرضا

نوشته شده توسط Myoo  در روز ۷ تیر ۱۴۰۱ در ساعت ۱۸ و ۵۳ دقیقه

سلام علی رضا هستم

سوالم اینه که با خوندن تمام این دوره هاتون در سه ماه زبان انگلیسی یاد میگیرم و می تونم سریالی مثل فرندز رو نگاه کنم.

چون هنوز شروع نکردم نمی دونم چه جوری هست سطح زبان دورهاتون.

و میشه باخوردن این دوره ها میشه یک کتاب انگلیسی رو خوند؟ 

لطفا راهنماییم کنید خیلی واسم مهمه.

امیرحسین معین پاسخ داد 1 سال، 11 ماه پیش 3 اعضا · 2 پاسخ ها
  • 2 پاسخ ها
  • وحید هاشمی

عضو
    روز ۷ تیر ۱۴۰۱ در ساعت ۲۰ و ۰۰ دقیقه

سلام علی رضا

به نظرم اینکه کسی یا دوره ای ادعا کنه که می‌تونه زبان رو در سه ماه آموزش بده، ادعای دروغیه

ما باید خودمون آگاه باشیم که فریب این آدم ها رو نخوریم.

روش فلوئنت شامل 4 ترم عمومیه معادل نمره 5 تا 6 آیلتس، و هر ترم هم تقریبا 3 ماه طول می کشه.

و رفته رفته با گذروندن ترم ها و تمرین هایی که انجام می‌دی و همچنین با کمک تیم پشتیبان فلوئنت، می تونی به راحتی کتاب بخونی و فیلم ببینی، و دیگه زبان بخشی از زندگیت می‌شه که به صورت روزمره ازش استفاده می‌کنی.

• امیرحسین معین

عضو
    روز ۷ تیر ۱۴۰۱ در ساعت ۲۰ و ۱۹ دقیقه

سلام علی رضا.
    امیدوارم حال ات خوب باشه🌻
    منم در ادامه صحبت های بسیار خوب وحید جان،این رو اضافه کنم که کاش کمی ریز و جزئی تر در مورد مفهوم “یادگرفتن زبان” میگفتی.
    این که تو زبان رو یاد بگیری که به نظرم با خوندن و یادگرفتن لیست کلمات پرکاربرد زبان انگلیسی(مثل این:https://iranfluent.com/%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa-625-%da%a9%d9%84%d9%85%d9%87-%d9%be%d8%b1%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%db%8c%d8%b3%db%8c/)

میتونی وارد مسیر یادگیری بشی و استارت یادگیری رو بزنی. اتفاقا موارد خوبی رو هم از کتاب ها یا فیلم ها متوجه بشی(البته بستگی به نوع کتاب و فیلم هم داره).
    ولی خب اگه میخوای زبان رو به صورت خیلی عمیق و دقیق و اصولی و اصطلاحا فاندامنتال یاد بگیری خب طبیعتا باید براش زمان زیادتر و دقیق تری هم بگذاری.
    ولی خب به طور خلاصه اگه قصدت اینه که “راه بیفتی” و صفر نباشی،خوندن لیست کلمات پرکاربرد یا گرامر های پرکاربرد میتونه بهت کمک کنه؛درصورتی هم که میخوای دیگه خیال خودت رو از زبان راحت کنی میتونی با برنامه های بلند مدت تر و اصولی فلوئنت جلو بیای و یک یادگیری لذت بخش و عمیق رو تجربه کنی.

Log in to reply.

شروع یک گفتگو
0 از 0 پاسخ ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون
ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]