اینجا جواب سوالهایمان را پیدا می‌کنیم، سوال می‌پرسیم و از خودمان صحبت می‌کنیم.

آخرین خبرهای فلوئنت Forums سلام، معرفی من امید جهانداری هستم؛ همه‌کاره و هیچ‌کاره

• امید جهانداری هستم؛ همه‌کاره و هیچ‌کاره

نوشته شده توسط امید جهانداری  در روز ۴ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۰۸ و ۱۱ دقیقه

سلام؛ امید هستم، یک نویسنده.

فعالیت اصلی من در حوزه طراحی محتواهای آموزشی است.

همچنین در حوزه روان‌شناسی اجتماعی -خصوصا نفوذ، دروغ و فریب و فلسفه تبلیغات- فعالیت علمی و آموزشی انجام می‌دم.

امید جهانداری پاسخ داد 8 ماه، 1 هفته پیش 4 اعضا · 8 پاسخ ها
  • 8 پاسخ ها
  • هوشنگ فنائیان

عضو
    روز ۴ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۰۹ و ۰۶ دقیقه

سلام امید عزیز دوست داشتنی اول از همه خوش آمدی و بعد آرزوی موفقیت و بالندگی در زندگی برایت دارم

از اینکه زمان طولانی برای بهتر کردن زندگی دیگران اختصاص می دهم خواستم تشکر و سپاسگزاری کنم چون گاهی ما انتظار تشکر نداریم و بی شائبه خدمت می کنیم اما وظیفه و تکلیف دیگران تقدیر و تشکر است

خیلی حوزه جالب و بی نظیری است آیا منابع فارسی در زمینه شما وجود دارد ؟ یا منابع انگلیسی ؟

• امید جهانداری

عضو
      روز ۵ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۱۲ و ۰۲ دقیقه

مرسی هوشنگ عزیز

ممنون از اینکه انرژی و حس خوب رو به آدم منتقل می‌کنی

امیدوارم اینجا بتونیم در کنار هم در زمینه‌های دلخواه‌مون در یادگیری زبان پیشرفت‌های قدرت‌مندی داشته باشیم

منابع زیادی داریم، فقط من متوجه نشدم که در زمینه طراحی آموزشی یا حوزه روان‌شناسی اجتماعی؟
      اگر حوزه دقیقش رو بهم بگی، حتما منابع فارسی و انگلیسی رو معرفی می‌کنم

• هوشنگ فنائیان

عضو
        روز ۵ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۱۵ و ۲۱ دقیقه

سلام امید عزیزم خوبی؟ خوشی ؟ سرت سلامت اگر می توانی در زمینه روانشناسی اجتماعی کتاب فارسی معرفی کن انگلیسی هنوز در حد آی ام اند یو آر هستم

• امید جهانداری

عضو
          روز ۹ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۰۷ و ۳۷ دقیقه

اگر بخوام کتاب جامع و کاملی رو معرفی کنم، کتاب «روان‌شناسی اجتماعی، علم زندگی روزمره» ویراست سوم – نوشته جف گرینبرگ و همکاران – انتشارات ارجمند

ولی کتاب سبک‌تر و جذاب‌تر هم برای شروع کار کتاب «روان‌شناسی اجتماعی دامیز»، کتاب خوبی هستش

• سام

عضو
    روز ۴ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۱۴ و ۲۲ دقیقه

سلام سلام، من هم نویسنده هستم، البته نویسنده به معنا کسی که تقریبا هر روز می نویسه، کتابی چاپ نکردم. شما تو حوزه کاری خودتون می نویسید یا داستان نویس هستید؟ به حوزه کاری شما علاقه دارم، فکر می کنم که با اقتصاد رفتاری هم ارتباط هایی داشته باشه. امیدوارم سال زبان خوبی داشته باشیم.

• امید جهانداری

عضو
      روز ۵ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۱۲ و ۰۷ دقیقه

سلام سام عزیز

قطعا بهترین تعریف برای نویسنده واقعی هم کسی هستش که هر روز می‌تونه بنویسه و البته نوشتن براش کار راحتیه. چه بسا کسانی که کتاب هم دارند؛ اما نوشتن براشون سخته و از همین رو نمی‌تونیم اون‌ها رو نویسنده بدونیم.

من در حوزه‌های آموزشی و تخصصی می‌نویسم. البته مدتی هم هستش که شروع به جستارنویسی در حوزه‌های اجتماعی و انتقادی کردم.

درباره اقتصاد رفتاری هم دقیقا درست می‌گی. آخرین کتاب من در حوزه اقتصاد رفتاری هستش. البته کاملا محدود به این حوزه نیستم و اخیرا تلاش می‌کنم کمی از فضای اقتصادی محض دور بشم و به فضاهای اجتماعی-سیاسی نزدیک‌تر بشم.

درنهایت، امیدوارم که درکنار هم پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی رو داشته باشیم.

• هیوا شم

مدیر کل
    روز ۱۳ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۲۲ و ۱۴ دقیقه

سلام امید جان، خیلی خوشحالم که تو رو اینجا داریم.

به ویژه به خاطر این همه مطالعه و تجربه‌ای که در این حوزه هایی که گفتی داری

همچنین پروژه های بزرگی که با موفقیت که انجام دادی. به ویژه در حوزه آموزش و حوزه های متعدد دیگه ای که در اونها داری فعالیت میکنی

امیدوارم این موضوعات رو در قالب پروژه هایی به زبان انگلیسی دنبال کنیم و در سال آینده روشون کار کنیم

• امید جهانداری

عضو
      روز ۱۵ مهر ۱۴۰۲ در ساعت ۱۵ و ۵۱ دقیقه

ممنون هیوا عزیز

برای من خیلی جای خوشحالی داره و جذاب هستش که همراه و هم‌مسیر تیم قدرت‌مند شما و دوستان عزیز هستم.

و از این امکانات و پلن‌هایی که مشخص هستش با وسواس زیادی روشون فکر شده، لذت می‌برم و استفاده می‌کنم.

Log in to reply.

شروع یک گفتگو
0 از 0 پاسخ ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون
ثبت گزارش

[contact-form-7 id="56866" title="فرم تماس 1"]